Dollap

Shitet nga: artan 10 Maj 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Dollap shume i ruajtur me pamje klasike dhe me hapesire të mjaftueshme. Shume i ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim