Dollapi se Bashku me shporetin Alfa

Shitet nga: Arsim 12 Dhj 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet rregalli se bashku me shporetin e druve Alfa te cilat jan ne gjendje shume te mire dhe i shes dyat me nje qmim shume te arsyeshem per arsye se nuk me duhen me
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim