Dy 3 she -1dysh

Shitet nga: lindi 04 Mar 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet e lekures ne gjendje te mire , dy tresha dhe nje dysh , gjindemi ne arberi(dragodan)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim