Dy Kauqa dhe nje fotele

Shitet nga: Blerimi 20 Mar 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Kauqat dhe fotelja jane ne gjendje shum te mire. Mbrapa dhe anash jane lekure.
Te reja kushtojne 875 euro, Çmimi i tanishem 350 euro

Posedoj edhe nje nxemese termo akumuluese 2.5Kw. ne gjendje te rregullt. Çmimi i saje eshte 120 euro

Numri kontaktues 049 12 00 82 si dhe ne Viber. +386 49 120 082
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim