Dy TREULSA te SIMPOS

Shitet nga: Veton 18 Mar 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten dy treulsa te SIMPOS dhe nje tepih siq shihet ne foto jane te kombinuara per nje dhome , jane shume te mira dhe te dy treulsat shtrihen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim