Dy Treulës + një Fotele (të Papërdorura, të Reja)

Shitet nga: Beki 05 Tet 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

610 EUR   750 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Garnitura ka: Dy (2) Treulës, dhe Një (1) Fotele.
Të dy Treulësit mund të shtrihen për fjetje.
Garnitura është e Re (e Papërdorur).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim