Dy kauqa dhe nje fotele mojca

Shitet nga: Myrvete Termkolli 03 Pri 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy kauqa dhe nje fotele mojca. Jane ne gjendje te regullt.Te trijat shtrihen.Jane te pershtatshme edhe per dhoma femijesh. Çmimi 100 euro. Nr kontaktit 044656016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim