Dy kauqa me tepih

Shitet nga: Arsim 13 Dhj 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy kauqa nga dhoma e pritjes dhe tepihu.
Kauqat jane te prodhuesit Simpo dhe mund te shtrihen dhe jane shume te ruajtur.
Poashtu edhe tepihu eshte ne gjendje shume te mire.

Cmimi i dy kauqave me tepih eshte 390 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim