Dy kauqa nje fotelje tavoline e mesme Nje komod

Shitet nga: privat 10 Shk 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

289 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shiten dy kauqa nje fotelje tavolin e mesme dhe komod per tv
jan te rujtune dhe pak te perdoruna
qmimi 289 eu fiks tel. 044442562
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim