Dy kreveta

Shitet nga: Armend Ajvazi 13 Mar 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy kreveta ne gjendje te rregullt, jane te pershtatshme per ndeje dhe fjetje, jane ngjyre kafe me ansore te zeza, kane gjatesi dy metra,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim