Dy tresha, dy dysha dhe njeshi

Shitet nga: Driton 06 Mar 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten dy 3 ulesa,dy 2 ulesa dhe nje njesh,jane ne gjendje te mire tre ulesat shtrihen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim