Dy tresha ,nje dysh dhe fotelja + tavolin dhe te..

Shitet nga: Shukri 22 Mar 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Jane ne gjendje shume te mire,te ruajtur,te perdorur 1 vite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim