Dy tresha nje dyshe dhe nje fotele

Shitet nga: Fadil 22 Maj 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
SHES DY TRESHA NJE DYSHE NJE FOTELE SHUM TE MIRA JANE NE GJENDJE TE SHKELQYER JANE PRODHIM NGA SIMPO DY TRESHAT SHTRIHEN I KAN EDHE MBULOJAT A NGJYRA E TYNE ESHTE E KUQE ME KATRORA PER ME SHUM NA


Kontaktoni ne tele dhe viber

044-261-043 Viber +37744261043
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim