Dy treshe , tre njesha mojca, nje kauq+ tepih

Shitet nga: Diki 04 Gsh 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten nje kauq , dy treshe mojca dhe tre njeshe mojca , te gjitha te perdorura. Kauqi kushton 30 dhe treshat kushtojne nga 50 euro , kurse njeshet nga 20 euro +nje tepih falas. Transporti nuk perfshihet. Le te lajmerohen vetem bleresit serioz me mesazh ose e mail
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim