Dy treulesa

Shitet nga: Milot A 07 Mar 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Tre uleset jane ne gjendje shume te mire, dhe jane riparuar se fundmi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim