Dy treulese dhe nje fotele - te Shkupit

Shitet nga: Amir 24 Nën 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten dy treulese (me shtrirje) dhe nje fotele.

Shiten per shkak te rrethanave te caktuara.

Jane te perdorur shume pak

Viber +38649781655
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim