Dy ules dhe nje fotele U shiten flm

Shitet nga: adri 22 Maj 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy ules dhe nje fotele te perdorura por shume te forta prodhim i simpos
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim