Dy ules

Shitet nga: Valoni 03 Sht 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet dy ulesi shume i bukur per frizer dhe per shtepi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim