Dyer te mbrendshme

Shitet nga: Visar 23 Sht 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kater dyer te perdorura 5 vite. Tri jane te djathta dhe nje e majte. Qmimi per nje dere 60 euro. Shif foton per gjendjen e tyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim