E shitur flm merrjep

Shitet nga: Loni 30 Pri 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet kauqi i gjate 2.16 cm dhe i gjere 80 cm. (2 treulësa dhe një 2 ulës), kauqi eshte në gjendje të mirë (sic po shihet edhe në foto), dhe eshte i pershtatshem per sallon. Për cdo informatë shtesë mund të më kontaktoni në numrin 044/219-094.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim