FLM merrjep u shit.

Shitet nga: Beki 01 Jan 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet komod per TV shum e ruajtur me ngjyr te bardh dhe ngjyr kafe,komoda eshte ne shitje pa elementet te cilat shihen ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim