FOTELA qe mund te perdoret dhe per gjume

Shitet nga: Fotela 20 Sht 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet FOTELA qe mund te perdoret dhe per gjume,fotela mund te hapet per tu perdorur dhe per fjetje,shume pak e perdorur ne gjendje shume te rregulle. Cmimi 60euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim