Fotele , Tabureta te ndrryshme me porosi

Shitet nga: Leo 26 Pri 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bej Fotele dhe tabureta me porosi ngjyren dhe modelin sipas deshires klientit ..


Na vizitoni dhe ne FaceBook https://m.facebook.com/Porosit-me-Porosi-555983534483511/
Nr kon. 045 67 79 29
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim