Fotele

Shitet nga: Alban 20 Pri 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten fotelet moderne dhe fare pak te perdorura.
Te interesuarit te kontaktojne ne kete numer:
049/110-807.
Cmimi i negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim