GARNITUR

Shitet nga: Shpetim 28 Shk 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
GARNITUR ME SEPARE PER DHOM DITE E PERDORUR VETEM 1 VIT.
TRESHI PERDORET DHE PER FJETJE PLUS TAVOLINA E DITES(LESNA) GRATIS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim