Ganitura

Shitet nga: Arsim 16 Dhj 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes ganituren 1+2+3 prodhim Simpos. Ganitures i shtrihet dyshi-treshi dhe eshte ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim