Ganituren 3-2-2-1 me tepih dhe tevoline

Shitet nga: ismet 27 Shk 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes ganituren 3-2-2-1 se bashku me tepih dhe me tavoline shume pak te perdorura dhe shume te ruajtura si te reja. Prodhim i Turkis, qmimi komplet per te gjitha 500, per me shume informata mund te kontaktoni ne numrin 044294877 dhe i njejti ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim