Garnitur Moderne

Shitet nga: Albani 15 Sht 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobile "Lesna" Treshe dyshe dhe dy fotele

cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim