Garnitur Moderne

Shitet nga: Ademi 31 Tet 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobile "Lesna" Treshe dyshe dhe dy fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim