Garnitur Moderne

Shitet nga: H.Ademi 01 Dhj 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobile per sallon treshe dyshe dhe dy fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim