Garnitur 3 2 1

Shitet nga: Sokol 22 Pri 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes garnitur 3 2 1 te perdorura, 3-shi dhe 2-shi jan te grisura ku ulet kurse fotelja eshte ne rregull, shiten per 150 euro, cmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim