Garnitur 3-3-2-1

Shitet nga: Arlind 23 Dhj 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet garnitur 3-3-2-1 d.m.th jan dy tresha nje dysh dhe fotele dy treshat dhe dyshi nga njeren ulese e kan pak te demntune lekura eshte e plasaritur qmimi i fundit 320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim