Garnitura

Shitet nga: Avni 20 Jan 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes garnituren 1treshe,1dyshe,dhe 2njishe shume pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim