Garnitura 1 2 3

Shitet nga: Ejup 24 Shk 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
3 dhe 2 shtrihen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim