Garnitura Treulës Dyulës Fotelje

Shitet nga: Liridon 03 Pri 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Garnitura Treulës Dyulës Fotlja
Ja ne gjendje shum te mir
Treulësi shtrehet dhe Dyulësi shtrehet
Ja te Simpos
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim