Garnitura e lëkurës 3+2+1

Shitet nga: Shemsi Kelmendi 02 Mar 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet Garnitura e lëkurës shume pak e perdorur.
Garnitura ka : Një fotelje , Një Dyulës dhe një Tre Ulës.

Të Interesuarit mundë te vinë qe ti shikojne nga ora : 17:00 - 20:00

Numri Kontaktues : 044 599 169 (Mundë të thirni edhe në Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim