Garnitura

Shitet nga: shyqa 09 Gsh 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes garnituren 1 2 3 te mira dhe shum te rujta dhe te pershtatshme per me nejt dhe i pershtatshum per fjetjr 3 leshohet per fjetje. Pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim