Garniture

Shitet nga: hata 24 Mar 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes garniture dy fotele dhe dy tre ulsa (dy tre ulsat shtrihen) Jane prodhim kroat .
Komodina eshte model piramid 100% dru
Me qmim te volitshem po u morren te dyjat .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim