Garniture

Shitet nga: hata 23 Mar 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes garniture dy fotele dhe dy tre ulsa qe shtrihen qe te dy Jan prodhim kroat dhe shum te rujtuna .
Komodina eshte model piramid 100% dru dhe shum e ruajtun dhe me qmim tvolitshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim