Garniture

Shitet nga: hata 29 Mar 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes garniture (dy tre ulsa te cilet shtrihen dhe dy fotele) prodhim I kroacise .
Komodine model piramid 100% dru
Me qmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim