Garniture

Shitet nga: hata 11 Pri 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Garniture (dy tre ulsa dhe dy fotele) prodhim kroat ..
Komodine model piramid 100% dru ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim