Garniture 3sh 2sh dhe 1sh

Shitet nga: kreveta 16 Shk 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
te trija shtrihen per fjetje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim