Garniture Per Dhome Dite

Shitet nga: Hyra Ismajli 17 Shk 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   700 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
-Eshte ne gjendje te mire.
-Ka "dysh" i cili shtrihet.
-Ka "tresh",nje fotele dhe nje tabure me permasa 1x1m.
-Ngjyra:e kuqe(shihet ne foto).
-Materiali:shtof i kualitetit te mire.
-Gjithashtu dhe 5 jasteka dekorues ngjyre:krem qe vijne me garniture.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim