Garniture e re

Shitet nga: Xheli 25 Shk 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes garnituren e re e cila posedon dy tresha dhe dy fotele me mundsi shtrimi per te fjetur.. jan shum pak te perdorura vitin e kalum jon ble ne vlere 850euro..

Gjendemi ne Mitrovice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim