Garniture lekure eko

Shitet nga: Arber Pireva 24 Shk 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Nje ulese dhe dy tre ulese (njeri tre ulese hapet)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim