Garniture prodhim kroat dhe komodine 100% dru

Shitet nga: hata 09 Pri 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes garniture dy tre ulsa dhe dy fotele prodhim kroat dy tre ulsat shtrihen.
Komode model piramid 100% dru.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim