Garniture prodhim kroat dhe komodine 100% dru

Shitet nga: hata 17 Pri 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes garniture dy tre ulsa (shtrihen) dhe dy fotele prodhim kroat
Komodine model piramid 100% dru
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim