Garniture salloni dhe tavolina

Shitet nga: Lulzim 01 Maj 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Garniture salloni dhe tavolina te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim