Garniture tresh dysh dhe njesh

Shitet nga: Nurije 23 Shk 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Garniture tresh dysh njish ne gjendje shume te mire
çmimi 600 euro shitet vetem 3+2+1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim