Garniture

Shitet nga: hata 22 Mar 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes garniture dy fotele dhe dy tre ulse qe te day shtrihen behen si dhome fjetje shum te rujtuna.
Komodina osht model pirmid 100% dru
Me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim